Hier vindt u alle laatst toegevoegde artikelen op een rij!
prijs stof is per 1/2 meter
1 eenheid = 1/2 meter
2 eenheden = 1 meter
Katoen Flanelle - Checks - Cobalt Caramel50% katoen 50 % viscose
142 cm breed
165gr/m2
prijs per 1/2 meter€ 5,65
Katoen Flanelle - Checks - Grey Fauve50% katoen 50 % viscose
142 cm breed
165gr/m2
prijs per 1/2 meter€ 5,65
Heavy Denim Washed - Light Blue 799prijs per 1/2 meter
100% katoen
170 cm breed
430 gr/m2
oekotex standard 100€ 9,98
Heavy Denim Washed - Blue 801prijs per 1/2 meter
100% katoen
170 cm breed
430 gr/m2
oekotex standard 100€ 9,98
Heavy Denim Washed - Mid Blue 803prijs per 1/2 meter
100% katoen
170 cm breed
430 gr/m2
oekotex standard 100
997097€ 9,98
Heavy Denim Washed - Dark Blue 805prijs per 1/2 meter
100% katoen
170 cm breed
430 gr/m2
oekotex standard 100€ 9,98
Lycra Yoga - Leopard - Ecru Mossgreenprijs per 1/2 meter
78% polyester 22% elasthan
150 cm breed
250gr/m2€ 8,75
Lycra Yoga - Leopard - Ecru Redprijs per 1/2 meter
78% polyester 22% elasthan
150 cm breed
250gr/m2€ 8,75
Tricot Rib Viscose - White 950prijs per 1/2 meter
91% viscose 9% elasthan
140cm breed
285gr/m2
oekotex standard 100
zachte gebreide stof geschikt voor sweaters , truitjes€ 8,12
Tricot Rib Viscose - Wine 685prijs per 1/2 meter
91% viscose 9% elasthan
140cm breed
285gr/m2
oekotex standard 100
zachte gebreide stof geschikt voor sweaters , truitjes€ 8,12
Tricot Rib Viscose - Green 790prijs per 1/2 meter
91% viscose 9% elasthan
140cm breed
285gr/m2
oekotex standard 100
zachte gebreide stof geschikt voor sweaters , truitjes€ 8,12
Teddy - Stripe - Orange Blueprijs per 1/2 meter
100% polyester
160 cm breed
340gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 8,75
Teddy - Leopard - Ecru Blueprijs per 1/2 meter
100% polyester
155 cm breed
360gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 8,75
Jersey Tricot - Ilja - Stripes - Ecru Blueprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
150 cm breed
220gr/m2
geschikt voor Sweaters , broekjes , etc.€ 9,37
Jersey Tricot - Ilja - Stripes - Brown Yellowprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
150 cm breed
220gr/m2
geschikt voor Sweaters , broekjes , etc.€ 9,37
Katoen Stretch Print - Leopard - Brown98% katoen 2% elasthan
145 cm breed
250gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100
een dikkere stretch katoen die ook geschikt is voor het maken van jasjes en broeken€ 9,37
Decostof - Canvas Katoen - Blocks - Christmas100% katoen
145cm breed
250 gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 8,25

Jacquard - Lurex Thread - Pinkprijs per 1/2 meter
98% polyester 2% Lurex
150 cm breed
360 grm2
oekotex standard 100
handwas , niet in de droger€ 8,47
Katia Fabrics - Mousseline Embroidery - Flowers - Pink100% katoen
130 cm breed
125gr/m2
universele naald 70 / 80
stof stomen of wassen voor het knippen en naaien€ 7,50
Katia Fabrics - Winter Sweat - Flowers - Beige65% katoen 35% polyester
150 cm breed
250gr/m2
jersey naald 70 / 80
stof stomen of wassen voor het knippen en naaien€ 9,00
Katia Fabrics - Winter Sweat - Vintage Trains65% katoen 35% polyester
150 cm breed
250gr/m2
jersey naald 70 / 80
stof stomen of wassen voor het knippen en naaien€ 9,00
Katia Fabrics - Jersey - Small Flower - Blue95% katoen 5% elasthaan
145 cm breed
210gr/m2
jersey naald 70 / 80
stof stomen of wassen voor het knippen en naaien€ 9,00
Katia Fabrics - Poplin - Red & Blue Dahlias100% katoen
145 cm breed
130gr/m2
universele naald 70 / 80
stof stomen of wassen voor het knippen en naaien€ 6,50
Katia Fabrics - Poplin - Micro Flowers - Blue100% katoen
145 cm breed
130gr/m2
universele naald 70 / 80
stof stomen of wassen voor het knippen en naaien€ 6,50
Katia - Herfst Winter 2026 2027- Belle EpoqueNaaien BELLE EPOQUE 1BELLE EPOQUE Herfst / Winter Ontdek Belle Époque, het nieuwe naaipatroonmagazine van Katia Fabrics voor herfst-winter 2026/2027, een gedrukte editie (21 x 27,5 cm) geïnspireerd op de artistieke pracht van…
€ 12,95
Fibremood 40 - Boordstof - Leni Purpleprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
50 cm breed
295 gr/m2
oekotex standard 100€ 7,99
Fibremood 40 - Organic Heavy Jogging - Leni Purpleprijs per 1/2 meter
80% organic katoen 20% recycled polyester
140 cm breed
320 gr/m2
oekotex standard 100€ 10,59
Fibremood 40 - Boordstof - Leni blueprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
50 cm breed
295 gr/m2
oekotex standard 100€ 7,99
Fibremood 40 - Organic Heavy Jogging - Leni blueprijs per 1/2 meter
80% organic katoen 20% recycled polyester
140 cm breed
320 gr/m2
oekotex standard 100€ 10,59
Fibremood 40 - Heavy Denim Washed - Elva Kivaprijs per 1/2 meter
100% katoen
170 cm breed
430 gr/m2
oekotex standard 100€ 11,24
Fibremood 40 - Heavy Denim Washed - Noriprijs per 1/2 meter
100% katoen
170 cm breed
430 gr/m2
oekotex standard 100€ 11,24
Fibremood 40 - Acetaat - Brown - Nivaprijs per 1/2 meter
100% acetaat
150 cm breed
140 gr/m2
oekotex standard 100€ 12,99
Fibremood 40 - Modal mix High quality Jogging - Grey - Umiprijs per 1/2 meter
41% Modal 54% polyester 5% elasthan
160 cm breed
260 gr/m2
oekotex standard 100€ 9,98
Fibremood 40 - Denim Organic Cotton Hemp - Alyaprijs per 1/2 meter
85% organic cotton 15% hemp
150 cm breed
225 gr/m2
oekotex standard 100€ 11,24
Fibremood 40 - Ribcord 11W - Yellow - Soraprijs per 1/2 meter
100%cotton
145 cm breed
290 gr/m2
oekotex standard 100€ 9,24
Fibre Mood | Nº 40 augustus 2026€ 19,00


LoveWool Rico Design - nr. 23 - Dames Breien Winter 2026-2027breimodellen voor dames en heren
€ 7,99
Fableism Supply Co - Monarch Grove - Native Nectarprijs per 1/2 meter
60% katoen 40% bamboo
110cm breed
140gr/m2€ 11,12
Fableism Supply Co - Monarch Grove - Dark Navyprijs per 1/2 meter
60% katoen 40% bamboo
110cm breed
140gr/m2€ 10,93
Fableism Supply Co - Fine & Dandy - Charmingprijs per 1/2 meter
100% katoen
112cm breed
155gr/m2€ 13,62
French Terry Crepe - Tiger - Brownprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
155 cm breed
225gr/m2
geschikt voor truien , broekjes , etc.
stof met een structuur€ 6,25
French Terry Crepe - Zebra - Rustprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
155 cm breed
225gr/m2
geschikt voor truien , broekjes , etc.
stof met een structuur€ 6,25
Stepped Velvet - Quilted - Double Sided - Flowers Mauveprijs per 1/2 meter
100% polyester
135 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100 product classe 1€ 8,79
Stepped Velvet - Quilted - Double Sided - Flowers Light Petrolprijs per 1/2 meter
100% polyester
135 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100 product classe 1€ 8,79
Twill Viscose Heavy - Ecruprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Ceriseprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Wineprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Navyprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Petrolprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Oliveprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Brownprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken , blouses en jassen€ 6,49
Twill Viscose Heavy - Blackprijs per 1/2 meter
90% Viscose 10% polyester
145 cm breed
215 gr/m2
oekotex classe 1
krimppercentage 4
soepelvallende zware viscose twill.
perfect geschikt voor broeken , rokken , jurken en jassen€ 6,49
Katoen Seersucker - Stripes - Wine Bright Pink100% katoen
145 cm breed
125gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 5,49
Katoen Seersucker - Stripes - Chocolat Blue100% katoen
145 cm breed
125gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 5,49
Katoen Seersucker - Checks - Cacao Ochre100% katoen
145 cm breed
128gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 5,49
Katoen Seersucker - Checks - Bronze Cobalt100% katoen
145 cm breed
128gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 5,49
Katoen Seersucker - Checks - Light Green Bronze100% katoen
145 cm breed
128gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 5,49
Katoen Seersucker - Checks - Marine Pink100% katoen
145 cm breed
128gr/m2
prijs per 1/2 meter
oekotex standard 100€ 5,49
Katoen Poplin Print - Stripes - Green Chocolat100% poplin katoen
145 cm breed
115gr/m2
prijs per 1/2 meter€ 4,25
Katoen Poplin Print - Cafe - Natural Orange100% poplin katoen
145 cm breed
115gr/m2
prijs per 1/2 meter€ 4,25
Corduroy - Babyrib - Tiny Flowers - Blueprijs per 1/2 meter
100% katoen
145 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 6,49
Corduroy - Babyrib - Tiny Flowers - Greenprijs per 1/2 meter
100% katoen
145 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 6,49
Corduroy - Babyrib - Tiny Flowers - Ochreprijs per 1/2 meter
100% katoen
145 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 6,49
Corduroy - Babyrib - Tiny Flowers - Aubergineprijs per 1/2 meter
100% katoen
145 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 6,49
Corduroy - Babyrib - Retro Flowers - Orangeprijs per 1/2 meter
100% katoen
145 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 6,49
Corduroy - Babyrib - Art Deco Flowers - Wineprijs per 1/2 meter
100% katoen
145 cm breed
140gr/m2
30 graden was
oekotex standard 100€ 6,49bestseller
Nicky Velours - Stripes - Orange Mintprijs per 1/2 meter
Samenstelling : 80%PL 20% elasthan
Breedte in cm : 155
Gewicht in gr/m2 : 230
Stof : Knitted
Wasinstructies :
30 graden was
niet in de droger€ 9,37bestseller
Nicky Velours - Stripes - Orange Blueprijs per 1/2 meter
Samenstelling : 80%PL 20% elasthan
Breedte in cm : 155
Gewicht in gr/m2 : 230
Stof : Knitted
Wasinstructies :
30 graden was
niet in de droger€ 9,37bestseller
Verhees - Velours Stretch - Leopard - Sand Blackprijs per 1/2 meter
Samenstelling : 96%PL 4% elasthan
Breedte in cm : 170
Gewicht in gr/m2 : 260
Stof : Knitted
Wasinstructies :
30 graden was
niet in de droger€ 4,48bestseller
Verhees - Velours Stretch - Leopard - Caramel Blackprijs per 1/2 meter
Samenstelling : 96%PL 4% elasthan
Breedte in cm : 170
Gewicht in gr/m2 : 260
Stof : Knitted
Wasinstructies :
30 graden was
niet in de droger€ 4,48
Verhees Textiles - Double Gauze Embroidery - Sunflower - Naturalprijs per 1/2 meter
100% katoen
135 cm breed
135gr/m2
Wasinstructies:€ 6,75
Stepped - Quilted - Double Sided - Blue Flowers Stripesprijs per 1/2 meter
100% katoen
vulling 100% polyester
128 cm breed
320gr/m2
30 graden was
krimp ongeveer 6%€ 11,25
Double Gauze - Graphic Flowers - Sandprijs per 1/2 meter
100% katoen
15cm breed
125gr/m2
30 graden was niet in de droger
oekotex standard 100€ 4,98
Double Gauze - Golden Hearts - Off Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
15cm breed
125gr/m2
30 graden was niet in de droger
oekotex standard 100€ 4,98
Double Gauze - Retro Animal - Off Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
15cm breed
125gr/m2
30 graden was niet in de droger
oekotex standard 100€ 4,98
Double Gauze - Stripes - Doublesided - Fuchsiaprijs per 1/2 meter
100% katoen
15cm breed
125gr/m2
30 graden was niet in de droger
oekotex standard 100€ 5,25
Double Gauze - Apple - Off Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
15cm breed
125gr/m2
30 graden was niet in de droger
oekotex standard 100€ 4,98
Katoen Poplin Print - Wood Animals - Natural100% poplin katoen
145 cm breed
115gr/m2
prijs per 1/2 meter€ 4,25
Double Gauze - Foxy - Off Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
15cm breed
125gr/m2
30 graden was niet in de droger
oekotex standard 100€ 4,98
Stepped - Quilted - Double Sided - Appleprijs per 1/2 meter
100% katoen
vulling 100% polyester
128 cm breed
320gr/m2
30 graden was
krimp ongeveer 6%€ 11,25
Phildar - nr. 278 - Kinderen - Breien - Herfst Winter 2026 - 2027Breipatronen voor baby en kind
€ 9,99
Swafing Tricot Jersey - Leopard Print - Pinkprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
150 cm breed
210gr/m2
oekotex standard 100€ 8,48
Swafing - Double Gauze - Dachshund - Off Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
130 cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%
Certificate€ 6,98
Swafing - Double Gauze - Tiny Giraffe - Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
130 cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%
Certificate€ 6,98
Swafing - Double Gauze - Tiny Elephants - Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
130 cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%
Certificate€ 6,98
Swafing - Double Gauze - Tiny Apples - Whiteprijs per 1/2 meter
100% katoen
130 cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%
Certificate€ 6,98
Swafing - Double Gauze - Tiny Flowers - Roseprijs per 1/2 meter
100% katoen
130 cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%
Certificate€ 6,98
Swafing - Double Gauze - Tiny Flowers - Blue Greenprijs per 1/2 meter
100% katoen
130 cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%
Certificate€ 6,98
Swafing - Double Gauze - Blue Flowersprijs per 1/2 meter
100% katoen
135cm breed
130gr/ m2
krimp ongeveer 10%€ 6,98
Swafing Katoen - Canvas Soepel - Various Colors100% katoen
150cm breed
200gr/m2
prijs per 1/2 meter
30 graden was
geschikt voor shorts , rokken , tassen , jassen , etc€ 7,49
Swafing Katoen - Canvas Soepel - Wild Stripes - by Bienvenido Colorido100% katoen
150cm breed
230gr/m2
prijs per 1/2 meter
30 graden was
geschikt voor shorts , rokken , tassen , jassen , etc€ 8,75
Stopwol - St Pierre - Made in France - 60350% wol 50% polyamide
40 meter : 4 draden van 10 meter€ 2,50
Stopwol - St Pierre - Made in France - 32250% wol 50% polyamide
40 meter : 4 draden van 10 meter€ 2,50
Stopwol - St Pierre - Made in France - 47550% wol 50% polyamide
40 meter : 4 draden van 10 meter€ 2,50
Teddy - Pink Bows - Ecruprijs per 1/2 meter
100% polyester
155 cm breed
280gr/m2
30 graden was
niet centrifugeren€ 7,49bestseller
Swafing Tricot Jersey - Cherries by JaTiJu - Pinkprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
150 cm breed
210gr/m2
oekotex standard 100€ 8,97bestseller
Swafing Tricot Jersey - Cool Dogs by JaTiJu - Blueprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
150 cm breed
210gr/m2
oekotex standard 100€ 8,97bestseller
Swafing Tricot Jersey - Hello Robot by mrs Mint design - Blueprijs per 1/2 meter
95% katoen 5% elasthan
150 cm breed
210gr/m2
oekotex standard 100€ 8,97






Notches - Tikki - Paper Pattern - Broek & ShortTiki is hét patroon voor wie modern comfort wil combineren met een eigentijdse uitstraling. Kies voor een opvallende barrel-broek of een comfortabele short, beide ontworpen met een ontspannen pasvorm, moeiteloze stijl en optimaal…
€ 17,95
Kant Stretch - 55 mm breed - Off White 5190% polyamide 10% elasthan
6 cm breed
prijs per meter€ 2,50
Kant Stretch - 55m breed - Off White 5190% polyamide 10% elasthan
5,5 cm breed
prijs per meter€ 2,50

Kant Stretch - 55m breed - Soft Pink 190% polyamide 10% elasthan
5,5 cm breed
prijs per meter€ 2,50

Mijn account
Inloggen
Wachtwoord vergeten?
Geen account?
Met een account kun je sneller bestellen en heb je een overzicht van je eerdere bestellingen.
Account aanmaken


